KONGRES

ŠKOLENIE

 

Kongres so zážitkom

Pripravujete kongres, školenie pre váš tím?

Pripravíme vám školenie s motivačnými aktivitami, ktoré podporia tímového ducha a zanechajú zážitok.  Okrem školenia a  pracovných povinností, sa postaráme o zregenerovanie mysle a načerpania novej energie.

Nechajte si poradiť a zorganizovať svoj firemný event, v jednom z našich partnerských hoteloch.

Vieme čo sa vám páči a kde sa cítite príjemne. Spolupracujeme s viacerými štýlovými a modernými hotelmi a rezortami Po celom Slovensku. Medzi preferované lokality patria Vysoké a Nízke Tatry, Donovaly, Senec, Šamorín, či Orava. Všade využívame a prispôsobujeme program k prostrediu a atmosfére lokality, ktorá sa vám páči najviac, a tak váš event vyzdvihuje neobyčajnosť a stáva sa jedinečným.

WELLNESS

V zimnom období,  máme potrebu tepla a regenerácie, preto je wellness ideálne miesto na pasívny ale aj aktívny oddych. Po celodennom vzdelávaní, dobrej lyžovačke, je pohodlie tepla pre telo prosperujúce.

INDOOR AKTIVITY

Hotelové wellness sú vybavené plaveckými bazénmi, ktoré môžeme využiť aj na aktívne oddýchnutie popri náročných školeniach a tiež stmelenie kolektívu rôznymi teambuildingovými aktivitami. Vytvorili sme pre vás zábavné možnosti, ako túto chvíľu tráviť so zábavou a úsmevom na tvári.

NA SNEHU

Sneh je ideálnym miestom pre aktívne vyžitie pre každého, či už ide o lyžovanie, bežkovanie, skialpinizmus, vždy sa adrenalínovo zabavíme do sýtosti.  Ponúkame preto tiež zábavné aktivity podporujúce tímového ducha. Program plný aktívneho vyžitia odpúta od každodenných starostí a ponúka psychický relax.

MIESTO PRE EVENT

Pre čo najlepšie pohodlie na vašom evente máme pripravené kvalitné priestory s vynikajúcimi službami. Či chcete tráviť čas pod vrcholmi štítov vo Vysokých Tatrách, na Štrbskom plese, alebo v príjemnom horskom prostredí Jasná, Donovaly, či Vrátna, nachystali sme vám výber z toho najlepšieho.

Opýtajte sa nás

Radi vám pripravíme ponuku  na mieru.

 

 

tvoj@teambuildingnavode.sk

 

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.