HOTEL

DRUŽBA

 

V JASNEJ POD CHOPKOM

Ponúkame ubytovanie v Jasnej v Nízkych Tatrách, v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku priamo pod Chopkom. Príďte k nám zažiť výnimočnú atmosféru hotela s interiérom zariadeným štýlovým nábytkom z červeného smreku a dubu. Široká ponuka služieb, skvelá gastronómia, nádherná Demänovská dolina a čaro tatranskej prírody urobia z vášho pobytu nezabudnuteľný zážitok. Ski & Wellness Residence Družba hotel v Jasnej je pre všetkých, ktorí pred preplnenými aquaparkmi uprednostnia bazény s pramenitou vodou a pobyt na čistom horskom vzduchu.

Hotely v Tatrách sú na usporiadanie konferencie ako stvorené! Poloha Ski & Wellness Residence Družba v strede Slovenska, variabilita konferenčných miestností a široká ponuka hotelových a doplnkových služieb robia z nášho hotela ideálne miesto pre usporiadanie rôznych spoločenských akcií – od menších firemných stretnutí či seminárov až po veľké teambuildingy a kongresy pre 573 osôb.

 

IZBY

Všetky izby majú vkusný interiér z ušľachtilých materiálov, ktoré sme starostlivo vybrali pre čo najpríjemnejší pobyt našich hostí. Niektoré izby majú balkón alebo výhľad na lyžiarsku trať Biela Púť a hrebeň Nízkych Tatier. Všetky naše izby sú nefajčiarske.

REŠTAURÁCIA

Aby vás jedlo u nás nielen zasýtilo, ale bolo pre vás aj pôžitkom a potešením, tím našich kuchárov s bohatými skúsenosťami pre vás starostlivo zostavil menu a vybral tie najkvalitnejšie suroviny na ich prípravu. Tradičné jedlá slovenskej a špeciality medzinárodnej kuchyne sú pripravené domácim a zdravým spôsobom zaručujúcim kvalitu servírovaných pokrmov.

 

WELLNESS

Vychutnajte si nezabudnuteľný wellness pobyt v hoteli Družba, ktorý patrí medzi obľúbené rodinné wellness hotely na Slovensku. Príďte načerpať potrebnú energiu a doprajte oddych svojej mysli a telu. Prehrejte si telo v saunách, zaplávajte si v bazénoch, nechajte sa rozmaznávať vo vírivkách, oddýchnite si na vyhrievaných ležadlách v tepidáriu alebo si vyberte z našej ponuky masáží. Wellness pobyty si u nás užijú dospelí aj deti!

 

VOLNÝ ČAS

Hotel Ski & Wellness Residence Družba **** sa nachádza v Demänovskej doline, najkrajšej doline Nízkych Tatier, na severných svahoch pohoria Nízke Tatry. Tie predstavujú rozsiahly horský systém s hlavným hrebeňom tiahnucim sa 82 km smerom východ – západ. Najvyššie končiare presahujú nadmorskú výšku 2 000 m n. m.

 

Prírodné a klimatické podmienky vytvárajú ideálne možnosti na trávenie voľného času počas celého roka, ale aj usporiadanie zaujímavých firemných teambuildingov. V zime lákajú návštevníkov lyžiarske svahy, v lete môžu milovníci turistiky absolvovať pešie túry po značených turistických chodníkoch, hrebeňové túry, výstupy na vyhliadkové dominanty Liptova, či návštevu neďalekých jaskýň.

 

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.