HOTEL

CHOPOK

 

V ÚDOLÍ NÍZKYCH TATIER

Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom - saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).

Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné ubytovanie a hotelové služby svedčia i hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2017 ako i pre roky 2012-2016, v ktorých Wellness Hotel Chopok **** získal 1. miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“.

Wellness Hotel Chopok**** sa so svojimi 2 kvalitnými kongresovými centrami PRASLIČKA a PLESNIVEC vyšplhal na špičku kongresovej turistiky na Slovensku.

Presuňte firemné stretnutia, konferencie či školenia zo studených zasadačiek do priestorov moderne vybavených kongresových sál s kapacitou 360 alebo 150 ľudí.

Teambuildingy vo Wellness Hoteli Chopok **** vám zvýšia pracovné nasadenie kvalitnými službami v malebnom prostredí Nízkych Tatier bez množstva automobilov, smogu či uponáhľaných ľudí.

REŠTAURÁCIA

Naša hotelová reštaurácia v stredisku Jasná Nízke Tatry je vďaka kvalitnému jedlu a širokej ponuke vín a destilátov vyhľadávaná gurmánmi a znalcami vín a bola pozitívne hodnotená i v TREND TOP HOTELY A REŠTAURÁCIE.  Wellness Hotel Chopok **** má v ponuke kvalitné A´la Carte menu, špeciálne menu pre našich detských hostí, širokú ponuku nápojov a kvalitných vín.

WELLNESS

Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách patrí medzi najlepšie rodinné wellness a relaxačné hotely na Slovensku. Pohodlie, relax, zábava a množstvo aktivít. To sú „vlastnosti“ Wellness Hotela Chopok**** v slovenskom stredisku Jasná Nízke Tatry, ktoré ponúkame našim hosťom plnými priehrštiami. Práve tie nášmu hotelu zaručujú prvé miesto v rebríčku 4* wellness relax hotelov na Slovensku.

IZBY

Wellness Hotel Chopok**** poskytuje ubytovanie v stredisku Jasná Nízke Tatry v 80 priestranných izbách PRASLIČKA a PLESNIVEC  Útulnú atmosféru ubytovania ešte viac umocňuje štýlový krb na drevo v izbách typu DE LUX PLESNIVEC a DE LUX PRASLIČKA.

VOLNÝ ČAS

Nachádzajú sa tu najvýznamnejšie turistické a lyžiarske strediská Slovenska. Demänovská dolina s najznámejším strediskom Jasná Nízke Tatry sa rozprestiera v severnej časti pohoria Nízke Tatry. Na južnej strane sú navštevované najmä Tále, Srdiečko, Kosodrevina v Bystrej doline a rekreačná obec Mýto pod Ďumbierom. Lyžiarske stredisko Čertovica sa nachádza v strednej časti pohoria a obľúbené turistické a lyžiarske stredisko Donovaly sa nachádza v západnej časti pohoria Nízke Tatry.

Pohorie Nízke Tatry okrem turistického vyžitia na takmer tisícke km značkovaných turistických chodníkoch a lyžovačky v najlepších lyžiarskych strediskách na Slovensku, poskytuje i možnosti kúpania (Liptovská Mara, Liptovský Ján, Bešeňová, Krpáčovo, Liptovský Ján, Tále, Aqupark Tatralandia) a návštevy jaskýň ( Demänovská ľadová jaskyňa, Važecká jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody, Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov).

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.