HOTEL

BOROVICA

NA ŠTRBSKOM PLESE

Wellness Hotel Borovica**** v nádhernom prostredí Vysokých Tatier Vám ponúka dokonalé spojenie oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou. Našou prioritou je filozofia wellness. Dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia. Bude nám potešením privítať vás v našom hoteli!

 

Wellness hotel Borovica **** je ideálnym miestom na usporiadanie rôznych spoločenských akcií, ako sú bankety, firemné akcie, svadby, eventy a rôzne iné.

Moderná kongresová hala je prispôsobená vysokým požiadavkám business-klientely s možnosťou variabilného sedenia. Samozrejmosťou je kvalitné vybavenie ako Wifi, projekcia na dve plátna, ozvučenie, rečnícky pult s mikrofónom, data-video projektor, filmová dia-projekcia, premietacie plátno, písacia a magnetická tabuľa, flipchart, laserové ukazovátko, veľkoplošný TV. Okrem kongresovej sály s kapacitou 120 miest sú k dispozícii VIP salónik a 2 rokovacie salóniky.

 

 

REŠTAURÁCIA

Hotelová reštaurácia ponúka možnosť vychutnať si gurmánske špeciality so skutočným zážitkom. Súčasťou hotela je aj lobby bar, bar s tanečným parketom a exkluzívnou vinotékou.

WELLNESS

Wellness centrum hotela je skvelým miestom na uvoľnenie a obnovu energie, ktoré tu vytvára suchá, parná, bylinková a infra sauna, solárium, vírivý masážny bazén či hydromasážna vaňa...

Našou prioritou je filozofia wellness - dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia. Wellness Hotel Borovica**** je teda dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou v najvyššej položenej osade vo Vysokých Tatrách.

IZBY

Hotel ponúka ubytovanie v 50 luxusne zariadených izbách, z toho 11 apartmánov. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené interaktívnou TV, PAY TV, internetom, telefónom s priamou voľbou, minibarom a trezorom.

Vďaka luxusnému a špičkovému vybaveniu interiéru hotel spĺňa požiadavky najnovších svetových trendov a štandardov na poskytovanie komplexných hotelových služieb.

 

VOLNÝ ČAS

Vyrazte na vysokohorskú túru alebo na prechádzku do okolitej prírody, vyskúšajte nordic walking, bungee jumping, člnkovanie na Štrbskom plese...

 

Obdivujte historické mestečká v neďalekom spišskom regióne alebo Spišský hrad, najrozsiahlejší hradný komplex v strednej Európe.

 

Umelá horolezecká stena sa nachádza priamo na stene hotela Borovica. Siaha do výšky 11,8 m a je prístupná od apríla do októbra.

 

Hotelovým skibusom sa bezplatne dostanete do lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. V blízkosti sa nachádzaju aj ďalšie strediská a trasy pre bežkovanie a zimnú turistiku.

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.