GRAND

HOTEL

BELLEVUE

POD VRCHOLMI ŠTÍTOV

Hotelový komplex GRAND HOTEL BELLEVUE sa nachádza v centre Vysokých Tatier – v Hornom Smokovci – v nadmorskej výške 1010 m na úpätí Slavkovského štítu, na mieste nazvanom Pekná Vyhliadka. Jej preklad do francúzskeho jazyka poskytol aj názov hotela BELLEVUE.

 

Súčasný Grand Hotel Bellevue vznikol spojením dvoch tatranských hotelov - hotela Bellevue a hotela Šport.

 

Modifikovateľná kongresová sála GRAND BELLEVUE v spojení s foyer môže poskytnúť vyše 1 000 m² podlahového priestoru, čo vyhovuje aj pre náročné medzinárodné podujatia, výstavy a kontraktačné prezentácie. V sále je možné vystaviť aj osobné automobily.

 

Kongresová sála sa dá rozdeliť na dve samostatné konferenčné miestnosti – BELLEVUE I. s rozlohou 395 m² a kapacitou 320 osôb a BELLEVUE II. s rozlohou 256 m² a kapacitou 200 osôb.

 

REŠTAURÁCIA

Elegantne zariadená hotelová reštaurácia Savarin, pomenovaná po francúzskom gurmánovi a gastronómovi Brillat-Savarinovi, ponúka široký výber jedál.  V reštaurácii Savarin servírujeme bufetové raňajky a večere pre ubytovaných a neubytovaných hostí.

IZBY

Elegantné, luxusné, nadštandardné izby s vkusným vybavením poskytujúce neobyčajný komfort a štýl. Okrem moderného dizajnu vás uchváti pohľad na okolitú prírodu z izbových terás.

VOLNÝ ČAS

Na hotelovej recepcii si môžete zapožičať športové pomôcky na squash, billiard, stolný tenis. V priestoroch hotela je lyžiarska škola, kde si môžete požičať lyže a bežky. Ak máte záujem o bicykle, paličky na severskú chôdzu, ich zapožičanie vám sprostredkujeme.

 

Kúpte svojim blízkym suvenír z Vysokých Tatier. Hotelový obchodík ponúka značtkovú kozmetiku, suveníry, šperky, športové oblečenie a potreby. Môžete si u nás zakúpiť aktuálnu dennú tlač, týždenníky, mesačníky a tiež pohľadnice.

 

WELLNESS

Príjemný pocit osvieženia získate v hotelovom bazéne, ktorý je jedným z najväčších vo Vysokých Tatrách. Má dĺžku 20 m, šírku 10 m a hĺbku 1,4 m, preto je vhodný pre plavcov i neplavcov. Teplota vody je 28°C.

Priamo pri bazéne si môžete uvoľniť svaly vo vírivkách s teplotou vody do 36°C.

Vírivé vane umožňujú vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov.

 

V saunovom svete Grand Hotela Bellevue máte možnosť vyskúšať tieto druhy sáun:

 

  •         suchú (fínsku)
  •         parnú - soľnú, bylinkovú, eukalyptovú

 

 

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.