EVENT SUPPORT

OZVUČENIE

Eventy, ktoré sa odohrávajú vonku, potrebujú kvalitné ozvučenie. Hlas moderátora či hudba podporujúca atmosféru musí byť počuť  v každej časti prebiehajúceho programu či na rozľahlej vodnej ploche.

ORGANIZÁCIA

Aby boli vaše udalosti nezabudnuteľne, dovoľte aby sme ich pre vás navrhli a zorganizovali. Pripravíme Vám návrh, ktorý dotiahneme do detailu pri jeho vytváraní. Od vás očakávame len aby ste sa zabávali a usmievali. Športové, spoločenské či kongresové eventy "nastajlujeme" podľa vašich požiadaviek a pridáme kúsok svojho umenia.

PARTY STANY

Na Váš teambuiding postavíme prístrešie ako odych pred slnkom či miesto na okamihy plné krásnych chvíľ s priateľmi. Naše veľkoplošné stany majú celkovú rozlohu 180m2.  K stanu pribalíme aj sedenie, osvetlenie a všetko potrebné.

VODNÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Na vode je prvoradá bezpečnosť. Preto ako prevenciu ponúkame vodnú záchrannú službu na eventy a podujatia. Kvalifikovaní záchranári poskytnú záchranu a prvú pomoc v prípade poranenia. Samozrejmosťou je plavidlo prispôsobené pre záchranu.

MODERÁTOR

Dračie lode sú špecifickým športom a moderátor musí byť dobre zoznámený s touto atrakciou, aby vedel pohotovo reagovať na vzniknuté situácie. Náš moderátor strávil pri dračích lodiach niekoľko rokov.

PROMO VIDEO

Dobré video je k nezaplateniu. Emócie a zábava zachytené na pohyblivých obrázkoch postihnutých v krátky spot, ktorí oživuje spomienky.

FOTOGRAFIE

Momentky  či fotografie zo zábavy nebodaj atelierovky. Okrem toho že spravíme pekné fotky ktoré si môžete dať na svoj web či sociálnu sieť, môžete si ich odniesť vytlačené priamo z akcie podľa želania.

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.