AKTIVITY

AQUAZORBING

Aquazorbing je ľahko adrenalínová outdoorová atrakcia, pri ktorej si užijete super čas pod holým nebom na čerstvom vzduchu. Zabavte sa a vyskúšajte silu jednotlivca, ktorý s podporou tímu dosiahne svoj cieľ.

Jednotlivci musia prekonať trať dlhú 14 metrov v bazéne  alebo na prírodnom jazere za čo najkratší čas. Jednotlivé časy sa sčítajú a tím s najlepším časom vyhráva.

Ľukostrelba

Šport, ktorý očarí a vyskúša zdatnosť strelca zamieriť, pretože to je najdôležitejšie pri tomto športe. Naši inštruktori vás naučia, ako správne strieľať stred. Body jednotlivcov sa započítavajú do tímového súčtu a prispievajú k celkovému hodnoteniu tímu.

Skialpinizmus

Keď klasická túra omrzí a vy chcete vyskúšať niečo nové, poradí vám horský vodca. Úlohou je postarať sa o raneného a zniesť ho k najbližšej pomoci.

SPLAV

Neobyčajný deň plný vzrušenia a náročných prekážok. Prežije ten najodvážnejší. Splavujeme niektoré zo slovenských či zahraničných riek. Avšak nebude to také jednoduché. čaká nás neľahká cesta plná výziev.

Psí záprah

Neuveriteľný zážitok prinesie zimná aktivita s milými modrookými psíkmi. Úlohou je skoordinovať svorku psov a prejsť vyznačenú trať za čo najkratší čas. Samozrejme všetko pod dohľadom skúsených inštruktorov.

Potápanie

Ak vás láka dobrodružstvo potápania, máme aktivitu, ktorá vyplní chladnú zimu v teple hotelového wellnes. Vyskúšajte si aké je byť potápačom.

www.teambuildingnavode.sk © 2017 Na vode s.r.o.